top of page
  • Writer's pictureClaire Klingenberg

Nové rubriky


Milí sledující, v posledních měsících jsem nebyla příliš aktivní, ale teď vás budu pravidelně zásobovat

Od tohoto čtvrtka se můžete těšit na 3 pravidelné rubriky:


#ČtecíČtvrtky - doporučení na zajímavý článek nebo zajímavou knihu týkající se kritického myšlení, skeptických témat (a skeptického pohledu na různá témata) a ateismu. Jelikož se bude jednat především o články v angličtině, přidám stručný obsah pro ty, kteří jazykem tolik nevládnou (a i pro ty, kteří nechtějí celý text číst). Seznam knih, kterým se budu inspirovat, je k nalezení zde.


#NedělníNávody - moje manuály kritického myšlení už znáte - některé staré budu přetvářet do FB postů, jak jste mohli zaznamenat v minulých týdnech, ale mám pro vás připravené i nové. Ty existující si můžete znovu prolistovat zde.


#ÚterníÚvahy - reflexe současného dění z mé (budu snažit, aby co nejvíce) skeptické perspektivy. Budu zde reflektovat i informace a jejich zdroje, které mě přivedly k tomu, abych na něco změnila názor, či získala pohled z jiné perspektivy.

Těším se na vzájemné obohacování

Prozatím se nenechte nachytat, CK

Recent Posts

See All

Detektor lži nedetekuje lež

Detektor lži, jak ho známe z detektivek a někteří i ze skutečného života, měří následující hodnoty: srdeční tep krevní tlak rychlost dechu kožní odpor (elektrodermální aktivita) Tím, že měří zároveň n

Comments


bottom of page